Each package weighs around 0.5 lb.

Price is based on price per pound (4.98/lb)

Riblets

$4.98Price
  • Riblets are made by taking a full length slab of ribs and cutting them so the bones are only half as long as normal, perhaps 2-4".  Usually served as appetizers

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
USE CONTACT TO BECOME A MEMBER. (MUST MEET ELIGIBILITY REQUIREMENTS)

© 2017 TRIPLE S FARMS                         Stewardson, IL.